Miško Rojus

Gyvybės Slėnis

Gyvybės slėnis tai „Miško rojaus“ iniciatyva.

Tai mūsų empatijos išraiška ir begalinis noras padėti. Padėti tiems, kas galbūt visai prarado gyvenimo džiaugsmą ar net viltį. Tiems, kurie susidūrė su diagnoze: „Jums vėžys“.

Mes žinome, ką tai reiškia. „Miško rojaus“ šeima išgyveno tą patį. Mums nepaprastai pasisekė, kad šiandien galime vadintis sėkmės istorija. Aš esu Inga ir mano mamytei Onutei buvo paskelbta diagnozė – skrandžio vėžys. Niekada nepamiršiu to žudančio jausmo, kai, rodosi, žemė slysta iš po kojų. Kai negali patikėti, kad tokia yra realybė. Ir kai viduje jauti, kad galėtum padaryti VISKĄ, kad tik tai pakeistum, arba grąžintum laiką atgal. Ačiū Dievui ir Visatai, kad mano nuostabi mamytė yra nepaprastai stipri moteris! Ji tikrai buvo stipriausia iš mūsų visų, šioje šeimos tragedijoje. 

 

Todėl šiandien jaučiu pareigą pasidalinti jos sėkmės istorija, bet ne pasakojant medicinines detales, o kviečiant atvykti į „Miško rojų“ ir aplankyti „Gyvybės slėnį“, kurį kuriame ir puoselėjame kartu su mamyte. Ji yra mūsų šeimos šviesa, išmintis ir švyturys. Ji nugalėjo šią ligą ir yra pavyzdys visam pasauliui, kaip svarbu nepasiduoti, išlikti optimistu, spinduliuoti meilę gyvenimui ir daug šypsotis. 

Tikimės, kad visiems bus naudinga pasisemti gerosios energijos ten, kur jos pasisemia ji. Savo miške jau pradėjome įrenginėti ypatingą vietą, kur rasite daug įdomių energetinių kampelių, įvairių ritualų ir ceremonijų, Jūsų sielai. Priimame žmones, susidūrusius su panašiomis diagnozėmis, ieškančius palaikymo, vidinės stiprybės, ramybės bei geros energijos. Mes Jus labai mylim, pukiai suprantam ir palaikom! Jūs ne vieni!

Atvykti galima kas antrą antradienį, keletui valandų, iš anksto rezervavus laiką. Dėl laiko prašome mums parašyti asmeninę žinutę į Facebook. Rezervavimo kalendoriuje tam skirtos dienos pažymėtos pilka spalva. 

Taip pat kreipiamės į visus empatiškus žmones, kurie norėtų prisidėti prie iniciatyvos „Gyvybės slėnis“ įgyvendinimo. Miške planuojama įrengti vietą su visa istorija, ritualais, spausdintais lazeriu ant medienos ir akmenų, su miško baldais, saulės baterijomis, magišku apšvietimu, baltu miško šaltiniu, takais, meditacijos audio vedliu bei ypatinga aplinka. Nesame medikai ir negydome ligų, tačiau galime padėti gyti žmogaus sielai.

Apsilankykite Gyvybės slėnyje

Susiduriate su rimtais gyvenimo iššūkiais, kurie kartais atrodo stipresni už Jus? Jeigu esate akistatoje su onkologija, sunkiomis skyrybomis ar su kita sudėtinga situacija, parašykite mums žinutę. Aprašykite savo istoriją.

Mes su Jumis susisieksim ir pakviesime atvykti į mūsų šeimos magišką mišką, pasisemti vidinės energijos.

Finansinė parama

Susisiekite su mumis el-paštu, per FacebookInstagram ar telefonu +37064848592.
Finansinę paramą galite perversti į asociacijos banko sąskaitą:

Asociacija „Gyvybės slėnis“
Įmonės kodas: 305571714
Paysera LT, UAB
Banko sąskaitos nr.:
LT603500010009062633

Shopping Cart