Apie mus

Maža komanda, didelės įdėjos

Kas tai yra?

Miško poilsiavietė Rietavo savivaldybėje, mažame kaime pradėta kurti dar 2006m. Judant po mažą žingsnelį čia gimė daug visai nemažų dalykų. Vietovė buvo tiesiog itin apleistas miškas. Savininkams kilo mintis išvalyti ir sutvarkyti šį plotą, bei įsikurti jaukią miško poilsiavietę savo pačių poilsiui ir meditacijoms. Taip metai po metų išgražintoje miško ir pamiškės teritorijoje atsirado vis daugiau patrauklių objektų. Pradedant vandens tvenkiniu bei nameliu virš jo, baigiant sveikatingumo taku per miško tankmę. Miško augalijos įvairovė užburia kiekvieną čia apsilankiusį: botaniką, fotografą, vaistažolių mėgėją, dailininką, menininką, skulptorių arba tiesiog mylintį miško muziką ir nuostabius kvapus, kuriuos nuolat atnaujina skirtingų augalų žydėjimas, grybų augimas ar šiltas vasarinis lietutis. Apie 10 metų poilsiavietė buvo naudojama tik šeimininkų asmeniniams poreikiams, tačiau atėjo laikas šią nuostabią vietą parodyti pasauliui! „Miško rojus“ – čia prasideda r a m y b ė . . .

Pavadinimo kilmė

„Miško rojus“ – visai netikėtai ištarė viena iš poilsiavietės savininkių, ir šis žodžių tandemas iškart puikiai pritapo, bei tapo reklaminiu miško vardu. Tai pavadinimas puikiai atitinkantis pojūčius, kuriuos patirsite čia apsilankę. Tobulas atitrūkimas nuo civilizacijos, nuo šurmulio, nuo technologijų. Ramybė, kuriai ypatingus prieskonius suteikia paukščių giesmės, žiogų muzika bei varlių chorai. Čia pamiršite tai, kas Jus slegia. Čia galėsite susilieti su gamta ir užsiimti meditacija. „Tikras rojaus kampelis! Kaip čia gražu!“ – yra ištaręs ne vienas čia pabuvojęs svečias. Taigi, ši vieta – tai ROJUS Jūsų vidiniam pasauliui. O miško aplinka suteikia jam ypatingo išskirtinumo. Iš čia sugrįšite kupini naujos ir kitokios energijos, nes čia – Miško rojus!

Namelis virš vandens

Virš pamiškėje esančio nedidelio tvenkinio sumontuotas medinis namelis su terasa. Saugumas garantuotas, nes pagrindo konstrukcijos – metalinės. Pats statinys primena pasakų namelį. Įdomi forma ir architektūrinė išraiška puikiai dera prie visos poilsiavietės stebuklingumo. Namelis nedidelis, tačiau ten yra viskas, ko Jums gali prireikti apsistojus. Didelis valgomasis stalas nakčiai užlenkiamas ir pritvirtinamas prie sienos, o nuo kitos sienos atsilenkia didelė ir komfortabili dvigulė lova. Čia taip pat yra kilimas, rūbų kabykla, pakabų laikiklis, spintele su durelėmis, sieninės lentynėlės, veidrodis ir pufas-daiktadėžė. Namelio interjeras apšviečiamas LED žvakėmis, o terasa – fakelais. Jūs būsite pakerėti to vaizdo!

Kempingas

Kadangi miško ir pamiškės teritorija yra labai didelė, čia galima įsikurti net keliose atskirose palapinių/kemperių stovyklavietėse. Žmonės mėgstantys stovyklauti, turintys palapines ar kemperius ir nereikalaujantys ypatingo komforto čia taip pat ras daug peno sielai ir erdvės mėgavimuisi gamta. Poilsis kūnui ir sielai be interneto, elektros, santechnikos ir kitų dalykų, su kuriais gyvename kiekvieną dieną. Didžioji ir mažoji laužavietės suteiks galimybę mėgautis vakarais prie laužo ar išsivirti skanios vietinių žolelių arbatos, išsikepti mėgstamų kepsnių. Stovyklavietėse su palapinėmis ar kemperiais galima sutalpinti net apie 100 žmonių!!! Taigi, „Miško rojų“ pamėgo net ir Žemaitijos skautai.