Apie mus

Maža komanda, didelės įdėjos

Kas yra "Miško rojus"?

Miško poilsiavietė mažame kaime, Rietavo savivaldybėje, pradėta kurti dar 2006m. Judant po mažą žingsnelį čia gimė daug tikrai nemažų dalykų. Iš pradžių tai buvo tiesiog itin apleistas miškas. Savininkams kilo mintis išvalyti ir sutvarkyti šį šabakštyną, bei įsikurti jaukią miško poilsiavietę savo pačių ramiam poilsiui ir meditacijoms. Taip metai po metų išgražintoje miško ir pamiškės teritorijoje atsirado vis daugiau patrauklių objektų. Dabar galime pasidžiaugti vandens tvenkiniu, nameliu virš jo, didele laužaviete, kubilu, nameliu tarp medžių, didelėm supynėm visai šeimai, sveikatingumo taku per miško tankmę ir daug kitų dalykų. Miško augalijos įvairovė užburia kiekvieną čia apsilankiusį: botaniką, fotografą, vaistažolių mėgėją, dailininką, menininką, skulptorių arba tiesiog mylintį miško muziką ir nuostabius kvapus, kuriuos nuolat atnaujina skirtingų augalų žydėjimas, grybų augimas ar šiltas vasarinis lietutis. Kiekvienas metų laikas atsineša savo žavesį. Pavasaris - gaivumą, pumpurus, gėles, vaistažoles ir pirmąsias paukščių giesmes. Vasara - nuostabią šilumą, uogas bei maudynes tvenkinyje ar upėje. Ruduo - grybus, konkorėžius, gaivų lietų ir kriokliukus. Žiema - baltą šaltį, ledo traškėjimą ir VISIŠKĄ tylą. Apie 10 metų poilsiavietė buvo naudojama tik šeimininkų asmeniniams poreikiams, tačiau atėjo laikas šią nuostabią vietą parodyti pasauliui! „Miško rojus“ – čia prasideda r a m y b ė . . .

Pavadinimo kilmė

Vieną dieną, važiuojant miško keliuku, kuris veda į paslaptingą ir atokią poilsiavietę, iki tol šeimininkų vadintą tiesiog „mišku“ šio šeimos verslo įkūrėjai tiesiog iš niekur gimė mintis! „Miško rojus“ – visai netikėtai ištarė ji, ir šis žodžių tandemas iškart puikiai pritapo, bei tapo reklaminiu poilsiavietės vardu. Tai pavadinimas puikiai atitinkantis pojūčius, kuriuos patirsite čia apsilankę. Tobulas atitrūkimas nuo civilizacijos, nuo šurmulio, nuo technologijų. Ramybė, kuriai ypatingus prieskonius suteikia paukščių giesmės, žiogų muzika bei varlių chorai. Čia pamiršite tai, kas Jus slegia. Čia galėsite susilieti su gamta ir užsiimti meditacija. „Tikras rojaus kampelis! Kaip čia gražu!“ – yra ištaręs ne vienas čia pabuvojęs svečias. Taigi, ši vieta – tai ROJUS Jūsų vidiniam pasauliui. O miško aplinka suteikia jam ypatingo išskirtinumo. Iš čia sugrįšite kupini naujos ir kitokios energijos, nes čia – Miško rojus!

Namelis virš vandens

Virš pamiškėje esančio nedidelio tvenkinio sumontuotas medinis namelis su terasa ir lauko virtuvėle. Saugumas garantuotas, nes pagrindo konstrukcijos – metalinės. Pats statinys primena pasakų namelį. Įdomi forma ir architektūrinė išraiška puikiai dera prie visos poilsiavietės stebuklingumo. Namelis nedidelis, tačiau ten yra viskas, ko Jums gali prireikti apsistojus. Didelis valgomasis stalas nakčiai užlenkiamas ir pritvirtinamas prie sienos, o nuo kitos sienos atsilenkia didelė ir patogi dvigulė lova. Šalia galima pridėti čiužinį ir namelis tampa triviečiu. Jo interjeras suprojektuotas itin ergonomiškai, kad viskas tilptų. Viduje yra nedidelis dujinis šildytuvas, kad namelis būtų gyvenamas visais metų laikais. Apšvietimui naudojami puikūs pakraunami LED šviestuvai, o terasą nušviečia saulės energija maitinami šviestuvėliai. Jūs būsite pakerėti to vaizdo!

Namelis tarp medžių

Už netoliese stūgsančio kubilo slepiasi dar vienas, kiek didesnis namelis. Jame galima apsistoti 4-iese. Šiame namelyje yra malkinis pečiukas, kas priduoda daug jaukumo. Taip pat viduje yra biotualetas bei pakraunamas dušas, todėl šis namelis itin populiarus žiemą. Dideli langai suteikia galimybę daugiau laiko praleisti viduje, bet tuo pačiu plačiai matyti gamtą aplink save. Taip pat šis namelis terasa sujungtas su kubilu, taigi, iš namelio atsidurti karštame vandenyje itin patogu! Abiejuose nameliuose yra visa patalynė, rankšluosčiai, indai ir visa kita, ko gali prireikti čia atvykus. Šeimininkai stengiasi apgalvoti kiekvieną detalę ir nuolat tobulėti.

Didelė erdvė

Kadangi miško ir pamiškės teritorija yra labai didelė - net apie 18ha, čia gali apsistoti ir didesnės kompanijos, nes apsistoti galima ir palapinėse. Keletą jų pasiūlyti gali ir šeimininkai, bet galite atsivežti ir savo. Žmonės mėgstantys stovyklauti, nereikalaujantys ypatingo komforto čia taip pat ras daug peno sielai ir erdvės mėgavimuisi gamta. Poilsis kūnui ir sielai be interneto, elektros, santechnikos ir kitų dalykų, su kuriais gyvename kiekvieną dieną. Laužavietė suteiks galimybę mėgautis vakarais prie laužo ar išsivirti skanios vietinių žolelių arbatos, taip pat pasigaminti mėgstamo maisto. Poilsiavietėje su palapinėmis ar kemperiais galima sutalpinti net apie 100 žmonių!!! Taigi, „Miško rojų“ pamėgo net ir Žemaitijos skautai. Čia organizuojamos ir vestuvės!